02.04.2018 roku- Dzień Kobiet w Liceum

W czwartek 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Młodzież pod kierunkiem Pana Jarosława Pardeja przygotowała akademię, która wzbudziła wielki zachwyt żeńskiej części widowni. O oprawę muzyczną zadbali Mateusz Próchnicki, Wiktor Michalski, Wiktoria Barszcz, Aleksandra Kalinowska oraz Katarzyna Dudzińska. Na scenie mogliśmy podziwiać talent komediowy Mateusza Szymańczyka i Jakuba Dworakowskiego w zabawnej scence kabaretowej. Jednak największe brawa zebrali uczniowie klas drugich i pierwszych, którzy zaprezentowali układ taneczny do składanki muzycznej. Na zakończenie akademii wszystkie kobiety naszej szkoły zostały obdarowane tulipanami. W drugiej części apelu uczennice: Aleksandra Bartosik i Aleksandra Melon zaprezentowały podsumowanie projektu KULTURALNI zrealizowanego przez Stowarzyszenie Działań Lokalnych „Młyn” oraz nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Mieście nad Pilicą a sfinansowanego ze środków Fundacji PZU w ramach projektu „Fundacja PZU z kulturą”. Szczególne podziękowania Pani dyrektor Jolanta Kosiacka przekazała Pani Małgorzacie Rosłoniec oraz Pani Alinie Zajączkowskiej ze Stowarzyszenia Działań Lokalnych „Młyn”.

Dzień Kobiet w Liceum 2018 Dzień Kobiet w Liceum 2018