15.03.2018 roku- Licealiści na międzyszkolnych zawodach w Radomiu "Policyjny tor przeszkód"

16 marca br. w XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica w Radomiu Katarzyna Lewandowska, Agnieszka Pawlikowska, Angelika Grochal, Mateusz Szymańczyk, Jakub Dworakowski oraz Jakub Iwanicki reprezentowali naszą szkołę na międzyszkolnych zawodach klas mundurowych „Policyjny Tor Przeszkód”. Opiekunami młodzieży podczas wyjazdu byli pani Agnieszka Dworakowska i pan Jarosław Pardej. Udział w zawodach był związany z realizacją w naszej szkole innowacji pedagogicznej „Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezpieczeństwa". Młodzież po raz pierwszy wzięła udział w tego rodzaju zawodach. Uczestnicy zmagali się ze sprawnościowym torem przeszkód, jaki obowiązuje kandydatów do policji. To było duże wyzwanie dla naszych uczniów, którzy od niedawna zdobywali doświadczenie w tej sferze. Mimo to każdy z nich dał z siebie wszystko. Zawody opuszczali z poczuciem dobrze wykonanego zadania i satysfakcją, że podołali wyzwaniom, jakie stawiał policyjny tor przeszkód.

Policyjny tor przeszkód 2018 Policyjny tor przeszkód 2018