21.01.2018 roku- Bal studniówkowy uczniów nowomiejskiego Liceum

Dokładnie 117 dni przed pierwszym egzaminem maturalnym uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Mieście nad Pilicą zatańczyli poloneza.

Nim jednak zabrzmiały pierwsze takty tego tradycyjnego na balu studniówkowym tańca był czas na  okolicznościowe przemówienia i podziękowania.

Młodzież szczególnie dziękowała Pani Dyrektor Jolancie Kosiackiej, swoim wychowawczyniom, Pani Małgorzacie Rosłaniec i Pani Barbarze Gąsiorowskiej a także Pani Agnieszce Dworakowskiej, z którą maturzyści wytrwale ćwiczyli choreografię poloneza.

Pani Dyrektor przyznała, że każdy z obecnych trzecioklasistów stanowi ciekawą indywidualność, a razem tworzą niesamowita grupę, którą już wkrótce czeka jeden z najważniejszych życiowych sprawdzianów.

Życzyła więc powodzenia na przyszłych egzaminach oraz wspaniałej zabawy. Nie mogło zabraknąć także podziękowań dla organu prowadzącego szkołę, którego reprezentowali tego wyjątkowego  dnia, Burmistrz Nowego Miasta nad Pilicą Pan Mariusz Dziuba oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Tomasz Pietrucha.

Wreszcie nadszedł czas na główny taniec wieczoru. Dziewczęta w pięknych kreacjach wyglądały zachwycająco. Równie wspaniale prezentowali się ich partnerzy. Potem przy muzyce w wykonaniu  zespołu MEDIUM maturzyści wraz z Gronem Pedagogicznym  bawili się niemal do białego rana.

Studniowka 2018 Studniowka 2018

Studniowka 2018