09.12.2017 roku- Salon Maturzystów "Perespektywy 2017"

Dnia 8 września 2017 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły wybrali się na Salon Maturzystów Perspektywy 2017r. Spotkanie odbyło się w gmachu Politechniki Warszawskiej.

Salon Maturzystów Perspektywy to największe wydarzenie promujące oferty edukacyjne szkół wyższych z całej Polski

Celem tych spotkań jest przekazanie młodzieży niezbędnych informacji dotyczących warunków rekrutacji na studia wyższe. Aula główna Politechniki Warszawskiej zapełniona była stoiskami uczelni, które przedstawiały swoje oferty. W salach wykładowych odbywały się spotkania na temat matury, prowadzone przez ekspertów OKE w Warszawie. Wszyscy goście mogli skorzystać z porad doradcy zawodowego, który przybliżył im jak dokonać dobrego wyboru. Większość naszych maturzystów wróciła z gotowym planem na przyszłość.

Mamy nadzieję, że zarówno naszym uczniom, jak i maturzystom z innych szkół warsztaty okażą się pomocne w dalszych wyborach.