08.12.2017 roku- Konkurs plastyczny "Stop używkom"

Dnia 6 listopada w naszym liceum odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Stop używkom”. Każdy z uczestników włożył dużo chęci, serca i zapału w wykonanie swojej pracy. Poziom wykonania konkursowych plakatów był wysoki.  Aczkolwiek jury musiało wyłonić tylko trzy zwycięskie prace.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 3b Natalia Pacucha. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się uczennice klasy 1b Angelika Grochal i Patrycja Fandrych. Nagrodą za ich trud był udział w wycieczce do teatru powszechnego w Radomiu, która została dofinansowana przez Komisję Antyalkoholową. Mamy nadzieję, że ten konkurs plastyczny w rzeczywisty sposób ukazał wielu uczniom jak niebezpieczne i szkodliwe są używki.

Młodzież obejrzała spektakl pod tytułem: „Szalone nożyczki”, który okazał się być bardzo interesujący i nietypowy, ponieważ to publiczność decydowała jakie będzie zakończenie spektaklu, kto był zabójcą. Sztuka była bardzo ciekawa, trafiała w gusta każdego z uczestników.

Konkurs plastyczny 2017 Konkurs plastyczny 2017